HİZMETLER

Çeşitli sektörlerden farklı tiplerdeki yapıların yapılmasında üstlendiğimiz görevleri başarı ile yerine getirmekteyiz.

Endüstriyel Uygulamalar

Firmamız sanayi yapı grubundan, yemek üretim tesisinden otomobil showroomuna, besihanelerden, jeotermal elektrik santraline, et işleme tesisinden balık yemi sanayi yapıları imalatı olmak üzere, çeşitli sektörlerdeki her farklı yapının firmamıza tecrübe kazandırdığını düşünerek, makina ve ekipman parkımızı da bu ölçüde genişletmekteyiz.

Endüstriyel Yapı sektöründe doğru teknolojileri kullanarak, anahtar teslim çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği lider ve güvenilir bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Endüstriyel yapı sektöründe ön üretimli beton ve çelik sisteminin önemini ve avantajlarını, güvenli ve çevre dostu yapılar inşa ederek; tasarım, proje ve uygulamada kalite anlayışı ile birlikte ekonomik ve hızlı çözümler üretip, müşteri memnuniyetini esas alarak ilerlemekteyiz.

Son derece sağlam, sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve depreme dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen çelik ve ön üretimli beton yapılar sahasında tecrübeliyiz. Hedefimiz, "Yapıda Bilim ve Teknoloji" ilkesine uygun olarak, ön üretimli ve çelik yapılar konusunda ileri teknolojiler geliştirerek ve kullanarak, işverenlerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet vermektir.

Konvansiyonel Uygulamalar

Konvansiyonel uygulama alanında şirketimiz yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile sayısız iş ortağı sayesinde sektör içerisinde kendini kanıtlamış durumdadır. Yapılarımızda sağlamlığa önem veren şirketimiz tüm yapılarınızda güvenle kullanabilmenizi bir kural haline getirmiştir.

Yapılarımızda bıraktığımız kalite imzamız ile gerçekleştirdiğimiz projeler sayesinde bizleri daha iyi tanıyabilir kalitemizi görebilirisiniz.

Özel Projeler

Sadece fabrika yapıları ile değil özel yapılarınızda da kalitemizden faydalanarak, ailenize oluşturacağınız şık kaliteli ve en önemlisi güvenlikli yapılar için yılların tecrübesini bir araya getirerek sizin için çalışıyor sizlerin istediği özel projeleri hayata geçiriyoruz.

Villa, apartman vb. yapılarında da yanınızda olarak tüm yapı alanlarında müşterilerimize çözümler sunmaktayız.

Neden Anademir?

Neden Anademir ile çalışmalısınız?

Anademir İnşaat alanında uzman ekibini ve makina - ekipman parkını sürekli geliştirerek her zaman olduğu gibi bugün de sektörde öncü olma vizyonuyla taahhüt ettiği tüm projelerde en iyisini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Anademir Nasıl Çalışır?

30 Yıllık Tecrübe ve Özenle Çalışıyoruz!

Ekibimiz bir fikir ve konsept geliştirmekten uygulamaya kadar herseyi titizlikle gerçekleştirir. Tüm projelerimize eşsiz bir özenle başlar, bitirir, iş ortaklarımızı projenin ruhu olarak görür, istenileni projeyi tüm detaylarıyla ortaya çıkartırız. Temel hedefimiz değerleri ve bireysellikleri tasarım yoluyla ortaya koymaktır. Anademir olarak özel inşaat kalıplarımızla, çalışan güvenliğini en üst seviyede tutarak çalışmaktayız. Tüm projelerimizde gerekli teknik personellerimiz ile iş akışını aksatmadan anında çözüm üreterek ilerlemekteyiz. Verdiğimiz sözü tutuyor ve projelerinizi anlaşılan tarihte teslim etmekteyiz.

Devamını Oku

ÇARDAK ORG. SAN. BÖL. VİDEOMUZ

0
TAMAMLANAN PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
YILDA
0
m2 PREFABRİK VE ÇELİK YAPI
0
EKİP ARKADAŞI

Proje Bülteni

Proje bültenimize kaydolun e-posta yoluyla sizi yeni projelerimizden haberdar edelim.