KURUMSAL

Yenilikçi yapımız ve güçlü geçmişimiz ile birçok şehirde bıraktığımız izler sayesinde inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Şirketimiz 1991 yılında Cafer Turan Hakim ortaklığında, toptan kütük demiri ticareti amaçlı kurulmuştur. Demir ticareti konusunda 2 sene boyunca yoğun çabalar sergileyerek büyüttüğümüz şirketimiz 1993 yılından itibaren konut sektörüne de atılmış ve konut imalatı üzerine çalışmalara başlamıştır. Konu sektöründeki azimli ilerleyişimiz ve sanayi yapılarına yönelik attığımız emin adımlar sayesinde iki sektör içerisinde de yükselerek projelerimize devam etmekteyiz.

Konut sektöründe yaptığımız çalışmalar ile arkamızda güçlü referanslar bırakarak toplamda 500 konut projemizi başarı ile teslim etmiş bulunmaktayız. 2007 yılında gerçekleştirdiğimiz projelerden güç alarak sanayi yapılarına yönelik çalışmalarımız başlamış ve bu alanda da gerçekleştirdiğimiz güçlü referanslar ile sektöre ismini kazıyan firmalardan biri konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Şirketimiz çeşitli sektörlerden farklı tiplerdeki yapıların yapılmasında üstlendiği görevleri başarı ile yerine getirerek sanayi yapı grupları, yemek üretim tesisleri, otomobil showroomları, besihaneler,jeotermal elektrik santralleri, et işleme tesisleri ve balık yemi sanayi gibi çok çeşitli alanlarda kalitemizi ortaya koyarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız devam ediyor.

Tüm bu çalışmalar sırasında her zaman aklımızda olan iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim almış 240'tan fazla saha personelimiz ve 13 kişilik teknik ve idari personelimiz ile tüm çalışanlarımızın ve çalışma ortamlarımızın her zaman iş sağlığı ve güvenliği prensiplerine uygun tasarlayarak ve gerekli eğitimleri vererek çalışmalarımızda her daim çalışan güvenliğini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Neden Anademir?

Neden Anademir ile çalışmalısınız?

Anademir İnşaat alanında uzman ekibini ve makina - ekipman parkını sürekli geliştirerek her zaman olduğu gibi bugün de sektörde öncü olma vizyonuyla taahhüt ettiği tüm projelerde en iyisini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Anademir Nasıl Çalışır?

30 Yıllık Tecrübe ve Özenle Çalışıyoruz!

Ekibimiz bir fikir ve konsept geliştirmekten uygulamaya kadar herseyi titizlikle gerçekleştirir. Tüm projelerimize eşsiz bir özenle başlar, bitirir, iş ortaklarımızı projenin ruhu olarak görür, istenileni projeyi tüm detaylarıyla ortaya çıkartırız. Temel hedefimiz değerleri ve bireysellikleri tasarım yoluyla ortaya koymaktır. Anademir olarak özel inşaat kalıplarımızla, çalışan güvenliğini en üst seviyede tutarak çalışmaktayız. Tüm projelerimizde gerekli teknik personellerimiz ile iş akışını aksatmadan anında çözüm üreterek ilerlemekteyiz. Verdiğimiz sözü tutuyor ve projelerinizi anlaşılan tarihte teslim etmekteyiz.

Devamını Oku

KURUMSAL TANITIM VİDEOMUZ

0
TAMAMLANAN PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
YILDA
0
m2 PREFABRİK VE ÇELİK YAPI
0
EKİP ARKADAŞI

Proje Bülteni

Proje bültenimize kaydolun e-posta yoluyla sizi yeni projelerimizden haberdar edelim.